Den sesterství / zamyšlení

24. února slaví skauti a skautky Den zamyšlení, letos jsme dostali nabídku oslavit tento svátek společně s 1. dívčím oddílem Šumperk.

24. 2. v 7:45 bude sraz na nádraží v Loučné n. D., pojedeme vlakem do Šumperka. Celá akce bude probíhat ve prostorách DORIS a po ukončení společné části si uvaříme oddílový oběd na vařičích. Vrátíme se pak vlakem opět v 13:54 na nádraží do Loučné.

Program bude velice různorodý a propojený s dívčím oddílem v duchu tohoto dne, proto také potřebujeme různé vybavení s sebou. VŠICHNI SI VEZMĚTE do batohu: 150 Kč, lžíci, nůž, misku/ešus, svačinu na dopoledne a pití, skautský šátek a oddílové tričko na sebe.

DIVOČÁCI A SNĚŽENKY: pracovní rukavice – spíše tenké, převlečení na natírání, štětec
MEDVĚDI, LIŠÁCI, JEŘABINKY: sportovní obuv a oblečení do tělocvičny, papuče

POKUD BUDE DÍTĚ PŘISTUPOVAT/VYSTUPOVAT JINDE NEŽ V LOUČNÉ – prosíme o napsání zastávky a zakoupení lístku zvlášť. VYPLNĚNÍM TOHOTO DOTAZNÍKU SOUHLASÍTE, ŽE DĚTI MOHOU NASTOUPIT A VYSTOUPIT SAMOSTATNĚ NA UVEDENÝCH ZASTÁVKÁCH.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.